Несмотря на снятие ограничения на валютный курс для банков, сами финучреждения незначительно повысили курс для карточных операций граждан за рубежом.
2022-06-16 14:33
Підвищення мінімальної зарплати до 5 тисяч гривень не позначиться на загальному рівні інфляції в Україні.
Про це заявив глава Національного банку України Кирило Шевченко.
Шевченко також зазначив, що підняття мінімалки до 6500 грн в наступному році, за його словами, вплине на ціни менше, ніж у 2017 році, коли мінімалку підняли з 1600 до 3200 грн).
"Зараз через загальний низький попит в умовах коронакризи цей ефект на ціни буде істотно меншим, ніж у 2017 році. Рівень заощаджень населення знизився, а підприємства поки зберігають досить песимістичні очікування і не прогнозують зростання продажів", - зазначив Шевченко.
"Підвищення мінімалки підтримає внутрішній попит, а, відповідно, і економіку на етапі відновлення", - заявив глава НБУ
"Водночас підвищення мінімалки підтримає внутрішній попит, а, відповідно, і економіку на етапі відновлення", - додав глава НБУ.
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Читайте также
Несмотря на снятие ограничения на валютный курс для банков, сами финучреждения незначительно повысили курс для карточных операций граждан за рубежом.
2022-06-16 14:33
По предварительным данным Национального банка Украины, международные резервы Украины на 1 июня составили 25,1 млрд долларов.
2022-06-07 17:32
Национальный банк Украины по состоянию на 21 апреля перечислил со специального счета, открытого НБУ для поддержки Вооруженных сил Украины, более 15,2 млрд гривень.
2022-04-21 14:28
Национальный банк Украины на 15 апреля 2022 года перечислил со специального счета, открытого НБУ для поддержки Вооруженных сил Украины, свыше 14,96 млрд грн, и остаток средств составляет 125 млн гривень.
2022-04-15 13:12