Сільське господарство Криму зазнало шалених збитків через окупацію, найбільше постраждали рибна галузь і тваринництво. Про це з посиланням на окупаційне Міністерство сільського господарства Криму повідомляють російські ЗМІ.
2021-04-26 17:03
В Україні набирає популярності вирощування непритаманної для країни культури — арахісу. Фермери вже експериментують із ним на своїх полях. Хоча поки що українці вживають завезений товар.
Арахіс вирощують переважно в Азії та Америці. Як виявилося, він непогано почувається і на півдні України.
Так, фермер Максим Шевченко має поля на Черкащині. Але арахіс вирощує на Херсонщині. Саме тут і клімат, і ґрунт добре підходять до цієї культури. Торік спробував, а цьогоріч засіяв 25 гектарів.
Український арахіс збирають звичайним трактором із незвичною насадкою. Це спеціальний арахісовий копач, його особливість в тому, що він викопує і перевертає бобами догори, щоб вони краще сохли.
Максим продовжує експериментувати з новими сортами, половину врожаю продає як насіння, а половину, як їжу. Його споживачі — компанії, які займаються снеками, а також компанії, які займаються кондитерськими виробами.
А ще арахіс безвідходний. Боби — людям, бадилля — тваринам.
Гуртова ціна українського арахісу — в середньому 50 гривен за кілограм. Хоч він і біб, але продають його поміж горіхів. Щоправда, на київських прилавках український арахіс не знайти. Лише Індія та Узбекистан.
В асортименті арахіс — смажений, не смажений, солоний, зі смаком сиру, бекону, екзотичного васабі, а також у цукрі. Зі смаками в дрібному гурті коштує 80 гривень за кілограм.
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Читайте также
Сільське господарство Криму зазнало шалених збитків через окупацію, найбільше постраждали рибна галузь і тваринництво. Про це з посиланням на окупаційне Міністерство сільського господарства Криму повідомляють російські ЗМІ.
2021-04-26 17:03
Вітчизняна компанія «АГСОЛКО Україна» , що є офіційним представником провідних китайських виробників сільськогосподарської техніки та обладнання, виводить на ринок України комбікормове і елеваторне обладнання від крупного виробника Zheng Chang.
2021-01-11 17:55
У сільському господарстві України в 2020 році зросли заробітні плати працівників. Так, за даними обласних держаних адміністрацій України, підвищення, в залежності від регіону, склало 10-18% протягом року.
2020-12-23 15:01