В Україну прибула третя партія військової допомоги від США для потреб ЗСУ

2021-10-23 09:44

Источник: novynykrainy.com

В Україну прибула третя партія військової допомоги від США для потреб ЗСУ

В Україну прибула третя, остання партія військової допомоги для потреб Збройних сил України від США. Всього на три партії військової допомоги було виділено 60 млн доларів.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони.

Літак США, який увечері 22 жовтня приземлився в аеропорту «Бориспіль», привіз для ЗСУ боєприпаси, протитанкове і високоточне озброєння, а також медичне майно. Перші партії допомоги з таким же вантажем прибули 10 і 18 жовтня. 

«Міжнародна безпека та допомога на 60 млн доларів стала можливою завдяки домовленостям, досягнутим під час нещодавнього візиту президента Володимира Зеленського до США. Вона надана додатково до раніше узгодженого обсягу в 250 млн доларів», - повідомили в Міноборони.

1 вересня 2021 року президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським офіційно оголосив про надання Україні 60 млн доларів військової допомоги на оборонні потреби.

Узгоджений пакет військової допомоги для України на 60 мільйонів доларів містить постачання для Збройних сил України протитанкових ракетних комплексів Javelin.

Просмотров: 0

Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!