В 2021 году в Украине было выявлено 4 010 нарушений правил перевозки детей - без спецсредств, таких как автокресло, бустер и тому подобное
2022-01-30 19:04
Українські автобусні перевізники не хочуть відновлювати роботу через карантинне обмеження на кількість пасажирів у салонах маршруток.
Про це заявив екс-заступник міністра інфраструктури, експерт з питань транспорту Олександр Кава.
"Автобусні перевезення - повністю ринок приватних компаній. На відміну від європейських країн, де в міському та приміському сполученні існують муніципальні монополії, у нас це повністю відкритий ринок. Відповідно, багато компанії, які займаються автобусними перевезеннями, при невеликому пасажиропотоці не хочуть нести збитки", - пояснив Кава.
За словами експерта, у держави зараз немає інструментів, як змусити перевізників виконувати договірні зобов'язання.
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Читайте также
В 2021 году в Украине было выявлено 4 010 нарушений правил перевозки детей - без спецсредств, таких как автокресло, бустер и тому подобное
2022-01-30 19:04
Верховная Рада Украины поддержала за основу законопроект, приравнивающий электронный билет в городском электрическом и автомобильном транспорте к бумажному
2022-01-26 19:54
В Запорожье повысят тариф на проезд в общественном транспорте. Стоимость поездки вырастет до 10-14 гривен.
2022-01-12 20:38
В Киеве сегодня и завтра отменят ряд рейсов электрички. В "Киевпастрансе" назвали, какие именно.
2022-01-10 21:58