Фармацевтическая компания "Дарница" проводит анализ и сбор иностранного опыта, а также исследований постковидного синдрома и его преодоления, чтобы обеспечить украинцев надежной информацией
2022-01-06 18:43
Вчені розробили новий препарат для лікування одного з найагресивніших видів онкозахворювань - потрійного негативного раку молочної залози.
Препарат не токсичний і не викликає серйозних побічних ефектів, на відмінну від хімієтерапії. Авторами дослідження є група вчених з Університету Арканзасу. Результати своє роботи вони опублікували в журналі Advanced Therapeutics.
Вчені поєднали новий клас наноматеріалів для доставки ліків в організм з вже розробленим препаратом і створили новий нанопористий матеріал, який націлюється і вбиває ракові клітини, не впливаючи на здоров’я.
Зазначається, що потрійний негативний рак молочної залози - один з найбільш агресивних і фатальних. Його важко лікувати хімієтерапією, він часто потребує хірургічного втручання.
"Після раку шкіри рак молочної залози - найбільш поширена форма онкозахворювань в американських жінок. Як ми знаємо, тисячі людей помирають від раку грудей щороку. Пацієнти з потрійними негативними клітинами особливо вразливі через токсичний побічний ефект єдиного погодженого лікування цього типу раку. Ми вирішили цю проблему шляхом розробки нового препарату", - розповів керівник дослідження Хасан Бейзаві.
Наразі препарат повинен ще пройти тести на ефективність і безпеку.
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Читайте также
Фармацевтическая компания "Дарница" проводит анализ и сбор иностранного опыта, а также исследований постковидного синдрома и его преодоления, чтобы обеспечить украинцев надежной информацией
2022-01-06 18:43
Украинские полярники со станции "Академик Вернадский" опубликовали видео, на котором пингвины шеренгами направляются к океану
2022-01-05 01:13
Умер известный украинский ученый-изобретатель Евгений Венцель
2021-01-15 18:10
Украина и Израиль совместно будут работать над созданием израильской вакцины от COVID-19
2020-12-14 20:32