Национальная полиция Украины обнародовала видео с места обстрела российско-оккупационными войсками детского сада в населенном пункте Станица Луганская.
2022-02-17 21:59
В будинку на провулку Резніківському в Харкові жінка вбила свого співмешканця і понад тиждень провела з його тілом у квартирі.
Як повідомляється на сайті ГУ Нацполіції в Харківській області, 18 липня до правоохоронців звернулась місцева мешканка. Заявниця поскаржилась на неприємний запах у будинку.
На місце виїхала слідчо-оперативна група. В оселі поліцейські виявили тіло 49-річного чоловіка з численними пораненнями, в житлі знаходилась і 57-річна жінка. Правоохоронцям вона розповіла, що 10 липня розпивала зі своїм співмешканцем спиртні напої, і вбила його під час сварки.
Слідчі відкрили кримінальну справу, жінку затримано. Досудове слідство триває.
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Читайте также
Национальная полиция Украины обнародовала видео с места обстрела российско-оккупационными войсками детского сада в населенном пункте Станица Луганская.
2022-02-17 21:59
На улицах будет больше патрулей, а здания госвласти возьмут под охрану.
2022-02-15 17:02
В Харьковской области полиция разоблачила преступную деятельность 20-летнего парня
2022-01-31 07:13
Военнослужащий Национальной гвардии Артем Рябчук после стрельбы в "Южном машиностроительном заводе" могу покинуть Днепр
2022-01-30 15:02