Про це глава держави розповів під час спілкування зі ЗМІ у селі Гута на Івано-Франківщині, де у президентській резиденції «Синьогора» проходить дводенна конференція українських послів у іноземних державах «Дипломатія 30. Стратегія сильної держави», повідомляє кореспондент Укрінформу.
“Про Саакашвілі... Скажу відверто, я отримую листи від нього, він отримує від мене інформацію”, - зазначив Зеленський.
Він поінформував, що розмовляв із керівництвом Грузії, зокрема щодо того, аби Саакашвілі зміг побачитися з “другою половинкою чи матір’ю” і додав, що там не відмовили.
Також Зеленський розмовляв про грузинського експрезидента з президентом Євроради Шарлем Мішелем та іншими лідерами.
“Єдине, я хотів би, щоб наші лікарі були долучені до процесу, із цим поки що затримка”, - сказав Президент.
Як повідомляв Укрінформ, 1 жовтня 2021 року Міхеїла Саакашвілі затримали у Грузії, де проти нього порушено декілька кримінальних справ.
Наступної доби стало відомо, що Саакашвілі оголосив голодування.
8 листопада його перевели до лікарні в'язниці №18 у Глданському районі Тбілісі з в'язниці у Руставі.
11 листопада Спеціальна пенітенціарна служба при Міністерстві юстиції Грузії поширила відеокадри переведення експрезидента Міхеїла Саакашвілі до тюремної лікарні, на яких видно, як його туди заносять, тримаючи за руки та ноги.
Після публікації кадрів посла Грузії у Києві Георгія Закарашвілі вдруге викликали до МЗС України. Київ заявив про неприпустимість застосування фізичної сили та необхідність гідного поводження із Саакашвілі, який є українським громадянином.
18 листопада, на 49-ий день голодування, Саакашвілі знепритомнів, після чого його перевели до реанімації.
Пізніше колишнього президента Грузії перевезли до військового шпиталю у місто Горі, оскільки його самопочуття погіршилося. Там Саакашвілі припинив голодування.
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Читайте также